Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Święto Seniorów

Z okazji Gminnego Dnia Seniora w piątek 17.11.2023 r. nasi gminni Nestorzy wypełnili po brzegi salę widowiskową GOK w Dobrczu.

Organizatorzy: Wójt Gminy Dobrcz oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dobrczu zadbali o oprawę muzyczną w postaci występów: Orkiestry Dętej działającej przy GOK w Dobrczu oraz zespołu wokalnego „Kwiaty Jesieni”, po których uczestnicy wydarzenia doskonale bawili się przy dźwiękach muzyki granej przez Pana Andrzeja Smeję.
Było uroczyście i wzruszająco, tanecznie i śpiewająco. Wszystko w radosnej, pełnej życzliwości atmosferze. Coroczne wydarzenie jest organizowane po to, by najstarsi mieszańcy naszej gminy mogli poczuć się wyjątkowo, by mieli świadomość, że stanowią ważną część naszej lokalnej społeczności. Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim Seniorom za przybycie, wspólne świętowanie i jeszcze raz składamy im najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.