Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

XIII edycji konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw 2015"

16  stycznia w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie  XIII edycji konkursu "Rolnik Pomorza i Kujaw 2015".
Komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Zofii Kozłowskiej wybrała 26 osób w czterech kategoriach. Wśród nominowanych znaleźli się właściciele Vitoflory Grupa Producentów Sp.zo.o. z Gminy Dobrcz. Dla władz samorządowych to ogromny sukces, ponieważ Vitroflora to lider wśród polskich firm ogrodniczych specjalizujących się w produkcji najwyższej jakości materiału wyjściowego roślin ozdobnych.

To właśnie oni zostali laureatami w kategorii Sadownictwo i Ogrodnictwo, Laureatom statuetkę "Rolnik Pomorza i Kujaw 2015" wręczył wójt gminy  Krzysztof Szala.
Serdecznie gratulujemy ,gdyż jest to wygrana we własnym środowisku we własnym regionie a zwycięstwo wśród swoich jest zawsze cenniejsze i bardziej zasłużone.
      Podsumowaniem tej uroczystej Gali był wspaniały i barwny Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej pod kierownictwem Elżbiety Kornaszewskiej - Rogackiej.

 art. oraz foto.wykonała H.Szala