Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Rusza Akademia Cheerleaders

Z wielką przyjemnością informujemy, że Klub Sportowy Wisła Strzelce Górne od kwietnia tego roku uruchamia nową sekcję sportową. Po sekcji piłkarskiej, która skupia w dużej mierze głównie chłopców - w ofercie klubu pojawia się oferta dla dziewczynek a mianowicie będzie to Akademia Cheerleaders!

Zajęcia taneczno-akrobatyczne będą prowadzone przez doświadczoną trenerkę Panią Natalię Żbikowską, na hali sportowej w Dobrczu we wtorki od godz. 16:30. Pierwsze zajęcia już 2 kwietnia.

Zapraszamy dziewczynki do gryp:

7-9 lat Młodziczki

10-12 lat Juniorki Młodsze

Zapisy: tel. 668-149-417 lub wislastrzelcegorne@wp.pl

Jako taką ciekawostkę informuję, że Klub jak widać ciągle się rozwija. W sekcji piłkarskiej trenuje na tą chwilę blisko 80-ciu małych zawodników i zawodniczek mieszkających chyba we wszystkich miejscowościach Gminy Dobrcz. W klubie zajęcia są prowadzone przez aż 4 wykwalifikowanych trenerów co pozwala nam na to, aby w każdym treningu z każdą grupą pracowało 2 trenerów, co jest standardem w najlepszych akademiach piłkarskich.

Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu przyjmujemy na zajęcia kolejne dzieci i serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieciaczki na zajęcia piłkarskie, które odbywają się na Orliku w Dobrczu (poniedziałki, środy, piątki).

Zapraszamy dzieci do grup:

Skrzat "Piłkarskie Przedszkole" roczniki 2012 i 2013

Żak - roczniki 2010 i 2011

Orlik - roczniki 2008-2009

Zapisy: tel. 668-149-417 lub wislastrzelcegorne@wp.pl

Autor: Mariusz Cichy