Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Zakończenie pierwszego turnusu w Szafirku

Pomimo, że projekt „Dzienny Dom Pobytu” realizowany jest od października ubiegłego roku, to zarówno podopieczni jak i kadra bardzo się ze sobą zżyli. W piątek, 12 lipca w rodzinnej atmosferze, na świeżym powietrzu, przy ognisku i muzyce seniorzy kończyli turnus. Spotkanie było okazją do wielu wzruszających pożegnań.

Od samego rana trwały nerwowe przygotowania. Fryzjer, odprasowane koszule i odświętne sukienki. Seniorzy bardzo emocjonalnie podeszli do spotkania. O godz. 13.00 koordynator projektu pani Ewelina Prot powitała zaproszonych gości i Podopiecznych placówki. Przedstawiła krótko historię założenia Dziennego Domu Pobytu, organizację zajęć i kadrę opiekującą się Podopiecznymi. Na zakończenie podziękowała seniorom za ich obecność, która nadaje sens pracy, skłania do refleksji nad życiem, uszlachetnia i wzbogaca, w służbie drugiemu człowiekowi.

Następnie głos zabrali wójt Andrzej Berdych, który wyraził zadowolenie z powstałej inicjatywy i życzył wszystkiego najlepszego Podopiecznym oraz Dyrektor DDP Cezary Kościelak, który podziękował kadrze sprawującej opiekę nad seniorami, dzięki której ci chętnie uczestniczą w codziennym życiu Dziennego Domu Pobytu.