Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Przyjemne z pożytecznym czyli Piknik Rodzinny w Borównie

Rada Sołectwa Borówno, pod patronatem Wójta Gminy Dobrcz, we współpracy z Pełnomocnikiem Wójta do spraw Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przewodniczącą Rady Gminy Dobrcz, serdecznie zapraszają w najbliższą sobotę, tj.21 września od godziny 13.00 na piknik rodzinny, który odbędzie się na terenie zielonym przy ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W BORÓWNIE.

Dla najmłodszych przygotowane będą bezpłatne atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, popcorn, konkursy z nagrodami, gry i zabawy.

Piknik ma charakter rodzinny, zatem czekamy na całe rodziny. Dodatkowo dzieci, aby móc korzystać z atrakcji winny być pod opieką osoby dorosłej.

W trakcie imprezy przewidziane jest spotkanie z Policją oraz pogadanki profilaktyczne. Ponadto będzie można uzyskać materiały profilaktyczne, związane z zagrożeniami i problemami współczesnej rodziny. Do Państwa dyspozycji będą dostępni specjaliści z zakresu tej dziedziny.

Po zakończeniu pikniku i uprzątnięciu terenu (ok. godz. 19.00) zapraszamy dorosłych na wspólne biesiadowanie przy ognisku, przy którym można będzie upiec kiełbaski (we własnym zakresie). Organizatorzy zapewniają napoje i miłą atmosferę. Liczymy na Waszą obecność!

Autor: Przewodnicząca Rady Gminy Monika Kuberska