Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Czyste Powietrze na nowych zasadach

W związku ze zmianami w Programie Priorytetowym ,,Czyste Powietrze”, które weszły w życie 15 maja br., w dniu dzisiejszym pracownicy Urzędu Gminy wzięli udział w wideokonferencji dotyczącej wypełniania nowego formularza wniosku 5.0. Celem szkolenia było przeszkolenie pracowników gmin i starostw w zakresie prawidłowego wypełnienia wniosku o dofinansowanie i aspektów technicznych Programu.

Wszelkich informacji na temat programu ,,Czyste powietrze" udziela Pani Agnieszka Gettka-Koszucka pod numerem telefonu: 52 364 10 17 w godzinach pracy urzędu.

Wniosek o dofinansowanie wypełnia Wnioskodawca na podstawie danych i informacji własnych. Za poprawność i rzetelność danych wprowadzonych do wniosku, w tym za zgodność danych ze stanem faktycznym, odpowiada wyłącznie Wnioskodawca.

Wnioski wypełniane są przy pomocy aplikacji pn. Portal Beneficjenta, dostępnej w Internecie pod adresem https://portal.wfosigw.torun.pl/strona-glowna-programu.