Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Komunikat Wójta Gminy Dobrcz w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy

Od dnia 3 listopada (wtorek) do odwołania Urząd Gminy w Dobrczu, poza pilnymi przypadkami, nie będzie obsługiwał interesantów stacjonarnie. Zmuszeni jesteśmy wrócić do sposobu funkcjonowania Urzędu z wiosny tego roku.

W trosce o Państwa zdrowie, w związku z potrzebą zahamowania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, COVID-19”, od dnia 3 listopada pracownicy administracyjni będą pracować w formie zdalnej. W związku z tym Urząd Gminy w Dobrczu będzie zamknięty dla petentów. Interesanci mogą zostawiać pisma, wnioski i dokumenty w budynku Urzędu Stanu Cywilnego przy okienku.

Zamknięcie wejść do Urzędu, nie oznacza jednak, że Państwa sprawy nie będą należycie prowadzone. Urzędnicy będą na bieżąco wykonywać swoje obowiązki i załatwiać Państwa sprawy. Dostępni dla Państwa będą pod telefonem i e-mail. Jednocześnie uprasza się, aby sprawy nie będące pilnymi załatwiać w późniejszym terminie.

                                                                                                                   Andrzej Berdych
                                                                                                                Wójt Gminy Dobrcz