Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Ogłoszenie o konsultacjach projektu Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

Konsultacje przeprowadzane są w celu ustalenia wspólnych działań Gminy Dobrcz z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami określonymi w programie i wprowadzenie ewentualnych uwag. Prawo udziału w konsultacjach mają organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego na rzecz mieszkańców Gminy Dobrcz.

Uwagi do programu zamieszczonego w załączniku można zgłaszać od 10 do 23 listopada br. poprzez imienne wyrażenie opinii lub złożenie uwag w sprawie będącej przedmiotem konsultacji które należy złożyć w terminie określonym w § 2 w biurze podawczym Urzędu Gminy w Dobrczu, listownie na adres Urząd Gminy w Dobrczu, 86-022 Dobrcz ul. Długa  50 lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail: promocja@dobrcz.pl.