Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Uwaga mieszkańcy

W trosce o zdrowie wasze, jak i pracowników wprowadzone z uwagi na pandemię koronawirusa zmiany w organizacji pracy naszego Urzędu przedłużamy do 31 stycznia 2021 roku. W związku z tym Urząd Gminy w Dobrczu będzie nadal zamknięty dla petentów.

Interesanci mogą jednak zostawiać pisma, wnioski i dokumenty w budynku Głównym Urzędu w Biurze Interesanta w godzinach funkcjonowania urzędu. Pracownicy obsługujący interesantów wyposażeni będą w maseczki lub przyłbice i jednorazowe rękawiczki. Interesanci mają obowiązek zdezynfekować ręce oraz mieć założoną maseczkę lub przyłbicę. Ponadto uprasza się o zachowanie dystansu społecznego.

Urzędnicy będą na bieżąco wykonywać swoje obowiązki i załatwiać Państwa sprawy. Dostępni dla Państwa będą także pod telefonem i e-mail. Jednocześnie uprasza się, aby sprawy nie będące pilnymi załatwiać w późniejszym terminie.

Autor: Sekretarz Gminy - Alicja Letkiewicz-Sulińska