Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Szczepienia dla 16-18 latków

Od 10 maja na szczepienie mogą zarejestrować się wszystkie osoby pełnoletnie, a od poniedziałku, 17 maja, ruszyła rejestracja na szczepienia dla młodzieży w wieku 16 i 17 lat.

W punkcie szczepień w Dobrczu są obecnie dostępne terminy w czerwcu.

16 i 17-latkowie przed przystąpieniem do szczepienia muszą wypełnić formularzKwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19. Możesz to zrobić w domu – kwestionariusz jest dostępny na stronie szczepimysie. Zachęcamy do tego rozwiązania! Wcześniej uzupełniony i podpisany kwestionariusz oraz zgoda, to brak konieczności obecności rodzica podczas szczepienia.

Ważne! Kwestionariusz wypełnia zarówno osoba szczepiona, jak i rodzic lub opiekun prawny nastolatka.

Jeśli do Punktu Szczepień przyjdziesz bez wypełnionego formularza – dostaniesz go do wypełnienia w placówce. W takiej sytuacji osoba niepełnoletnia musi przyjść na szczepienie z rodzicem lub opiekunem prawnym, który wyraża zgodę na zaszczepienie.

Przypominamy sposoby rejestracji na szczepienia:

- infolinia 989,

- Internetowe Konto Pacjenta,

- bezpośrednio w Gminnym Punkcie Szczepień tel. 666 528 605.