Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Turniej piłki nożnej im. Rafała Nowakowskiego

30 maja br. ma boisku sportowym w Dobrczu rozegrano III turniej piłki nożnej im. Rafała Nowakowskiego. W rozgrywkach udział wzięło 8 drużyn: z Bydgoszczy - Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki, z gminy Pruszcz - Zielono-Czarna Brygada i OSP oraz z gminy Dobrcz - Wawrzyniaki, Wudzyn, Kozielec, Klub Malucha Bajlandia i Desafio. W słonecznej pogodzie i sportowej atmsferze rozegrano 16 pojedynków.

Zwycięsko z turnieju wyszła drużyna Desafio, kolejne miejsca zajęły drużyny Zielono-Czarna Brygada (2 miejsce), K-PUW Bydgoszcz (3 miejsce), OSP  Pruszcz (4miejsce), Wudzyn (5 miejsce), Kozielec (6 miejsce), Klub Malucha Bajlandia (7 miejsce) i Wawrzyniaki (8 miejsce).

Mecze sędziowane były przez sędziów związkowych Maurycego Łukawskiego i Szymona Szczepkowskiego.

Najskuteczniejszym zawodnikiem był Jacek Musiał z Desafio, najlepszym bramkarzem Waldemar Tobolski z OSP a najstarszym okazał się Grzegorz Michałek z Kozielca.

Organizatorami turnieju byli Stanisław Gawron (który zadbał o poczęstunek dla uczestników) oraz Dariusz Chmielewski, Maciej Kozłowski i Marek Ciesielski, którzy czuwali nad przebiegiem turnieju, a także wręczali puchary i upominki uczestnikom.

Opiekę medyczną sprawowali Józef Kasprowski i Magda Grabowska.

Miłym akcentem turnieju było wręczenie puszki z datkami mamie Angeliki Saganowskiej, które zostaną wpłacone na rehabilitację Angeliki.