Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Mamy już podpisaną umową na Strzelce

Dzisiaj tj. 15 lipca Wójta Gminy Andrzej Berdych wziął udział w uroczystym podpisaniu umów w ramach programu "Kształtowanie przestrzeni publicznej" w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Podpisana umowa oznacza, iż przystępujemy do ogłoszenia przetargu wyłonienia wykonawcy i realizacji zadania.

Przypomnijmy w ramach zadania dofinansowanego przez Marszałka Województwa kwotą 221 530 zł. powstanie Strefa Aktywności i Wypoczynku w Strzelcach Górnych.  A w niej gustowne ażurowe ławki z USB , leżaki, miejsce na ognisko, część rekreacyjno-wypoczynkowa wraz z stołami piknikowymi oraz siłownia z urządzeniami takimi jak: zestaw wielofunkcyjny workout, orbitrek, masażer pleców, twister oraz koła tai chai. Do tego łąka kwiatowa wraz z domkami dla owadów, biblioteczka,  pergola porośnięte bluszczem, energooszczędne oświetlenie, stojaki na rowery. Wartość całego zadania to kwota 348 211,70 zł. Realizacja przedsięwzięcia do końca 2021 roku.

 

Autor: fot. Urząd Marszałkowski w Toruniu