Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Znamy zwycięzców w Turnieju Siatkówki Plażowej

Na boiskach przy Szkole Podstawowej w Dobrczu, odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o puchar Prezesa GLKS Dobrcz. W turnieju wzięło udział 15 par, w tym jeden mikst.

Prócz lokalnych par do rywalizacji przystąpiły duety z gmin: Koronowo, Dąbrowa Chełmińska, Osielsko, Bukowiec, Pruszcz oraz miast: Świecie, Bydgoszcz, Warszawa. W atmosferze zaciętej rywalizacji w wielkim finale, spotkały się pary Mateusz Wołowicz/Denis Marchenko (Bydgoszcz) z Michałem Drożyńskim/Mateuszem Duszyńskim(Dobrcz). Z pojedynku, bydgoski duet wyszedł zwycięsko. W meczu o III miejsce Kacper Sykuła/ Andrzej Kruczkowski (Bukowiec) okazali się lepsi od reprezentujących gminę Dąbrowę Chełmińską - Marcina Kawalca/Mateusza Kopca.

Serdeczne podziękowania dla grupy organizatorów pod kierownictwem Michała Drożyńskiego (Katarzyna Detlaf, Mateusz Tuszyński, Fabian Hiller) oraz dziewczętom, które pomagały przy stolikach sędziowskich.

Autor: Katarzyna Detlaf