Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Stypendium Szkolne 2021/2022

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w  Dobrczu informuje, że wnioski o przyznanie stypendium szkolnego będą przyjmowane od 01 września 2021 r. do 15 września 2021 r. w przypadku uczniów oraz od 1 do 15 października 2021 r. w przypadku słuchaczy kolegiów.

Uczeń rozpoczyna lub kontynuuje naukę? Pamiętaj, że może otrzymać pomoc finansową na wydatki szkolne, jeśli dochód rodziny ucznia nie jest większy niż 528 zł netto na osobę.

Wypełnij wniosek o stypendium, który możesz pobrać na  stronie www.gops.dobrcz.info  w zakładce "stypendium szkolne". Druk wniosku otrzymasz również w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Zwróć uwagę, aby w części 5 wniosku wypełnić wszystkie punkty dotyczące wysokości i źródła dochodów. Wniosek zostanie rozpatrzony na podstawie dochodów rodziny z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku, a w przypadku utraty dochodu - z miesiąca złożenia wniosku.

Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego dla ucznia wraz z odpowiednimi dokumentami należy złożyć w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobrczu,  przy ul. Długiej 54.

Więcej informacji w pliku do pobrania.

Autor: Marta Budzyńska GOPS