Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SPORTU w Szkole Podstawowej w Dobrczu

W piątek 10 września 2021r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrczu wzięli aktywny udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Sportu.

 

W hali sportowej i na orliku odbyły się liczne konkurencje, osobno dla trzech grup : dla uczniów klas 0-3, 4-6 oraz 7-8, w których  dzieci i młodzież wykazały się dużym zaangażowaniem i sprawnością fizyczną. Nie zabrakło też entuzjazmu i głośnego kibicowania.

Uczniowie klas młodszych wykonali również kolorowe prace plastyczne o tematyce sportowej. Na zakończenie obchodów wspólnie z prowadzącą, panią Eweliną Modrą, zatańczyły przy radosnych rytmach muzyki na szkolnym boisku.

Starsi uczniowie pod sędziowskim okiem nauczycieli w-f rywalizowali w wyścigach rzędów i w turnieju „zbijaka”.  Tu najlepiej wypadły klasy 8b i 6, natomiast w wyścigach rzędów zwyciężyły klasy: 4a i 7b.

To był bardzo udany, pełen sportowych wrażeń dzień. Celem dzisiejszych wydarzeń było propagowanie aktywności fizycznej i zaangażowanie w to całej szkolnej społeczności . Cel ten został z pewnością osiągnięty.

Autor: wychowawcy klas 0-3 oraz nauczyciele wychowania fizycznego