Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Sylwetki Wolontariuszy Konkursu pn. „Wolontariusz Powiatu Bydgoskiego 2021”

Przekazujemy Państwu prezentację w której są zamieszczone sylwetki Wolontariuszy zgłoszonych z naszej gminy do konkursu, jednocześnie miło nam poinformować, że Zuzanna Pastuszak została wybrana spośród kandydatów i ogłoszono ją laureatką konkursu.

 

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i Okolic organizowali Konkurs pn. „Wolontariusz Powiatu Bydgoskiego 2021” ramach operacji pn. „Organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących walory turystyczne, przyrodnicze, ludzkie i historyczne Powiatu Bydgoskiego” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Głównym celem była promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie powiatu bydgoskiego.