Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Zdobądź nagrody w konkursie plastycznym AKCJA – SEGREGACJA

Wójt Gminy Dobrcz ogłasza konkurs plastyczny pn. "Akcja-Segregacja” dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Dobrcz.

Zadaniem uczestników będzie wykonanie najlepszego plakatu o tematyce ekologicznej, którego motywem przewodnim będzie prawidłowa segregacja odpadów.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: 3-6 lat,  7-10 lat,  11-14 lat.

Wymagany rozmiar pracy to jedna strona A3. Praca może być wykonana dowolną techniką.

W każdej z trzech kategorii powołane jury wyłoni po 3 laureatów, przydzielając im miejsca od I do III.

Organizator w ramach konkursu przyzna nagrody rzeczowe. Laureaci konkursu otrzymają również dyplomy, a wszyscy uczestnicy podziękowania od organizatora za uczestnictwo w konkursie.

Konkurs będzie trwał do dnia 5 listopada 2021 r. do godziny 14:00 (ostatni dzień przyjmowania prac konkursowych).

Szczegółowe informacje o zasadach i o przebiegu konkursu zawiera regulamin (do pobrania poniżej, w sekcji z załącznikami).

Mail do kontaktu w sprawie konkursu: promocja@dobrcz.pl

 

Konkurs jest organizowany dzięki realizacji projektu grantowego nr RPKP.04.02.00-04-0001/16 pn. „Wsparcie rozwoju Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w latach 2016-2018” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 4. Region przyjazny środowisku. Działanie 4.2 Gospodarka odpadami dla zadania pn.: „Doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Magdalence”.