Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Włóki

Informujemy, że w dniu 16 grudnia br. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu wg projektu o nazwie „Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku Nowe Marzy-Bydgoszcz granica województwa kujawsko-pomorskiego i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku od węzła Dworzysko (bez węzła) –do węzła Aleksandrowo (z węzłem) o długości około 22,4 km. Tymczasowa organizacja ruchu. Węzeł Koronowo –przebudowa DK56” –Etap III. Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu planowane jest na godzinę 10:00.

Ruch wprowadzony zostanie na wybudowaną w poprzednim etapie część jezdni. Jednocześnie prowadzone będą roboty przy przebudowie drogi krajowej od strony południowej. W celu wykonania robót drogowych wyznaczono zwężenie jezdni do szerokości 3,0 m na długości 130 m z ruchem wahadłowym kierowanym przy użyciu sygnalizacji świetlnej.

W obszarze przebudowy drogi krajowej ruch pieszych będzie odbywał się po docelowej nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego oraz po nawierzchni tymczasowej z kruszywa lub destruktu o szerokości min. 1,5 m.