Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Seniorzy na wycieczce

W ubiegłym tygodniu Seniorzy z Klubu Senior+ Magdalenka odbyli wyjazd do Pałacu w Polednie.

Zabytkowy kompleks budynków skrywa wiele ciekawostek, które można było poznać w trakcie wycieczki. W tym wyjątkowym miejscu odnaleźć można ciszę, przepiękną architekturę, wspaniałe wnętrza budynków oraz odrobinę zabawy. Zespół pałacowo-parkowy cieszy oczy i zmysły. Park wraz z jeziorem zajmuje około 30 ha. Elementem wyjazdu było odwiedzenie wystawy przyrodniczo-edukacyjnej, zawierającej ponad 130 gatunków zwierząt z otaczającym je światem roślin oraz fascynującymi krajobrazami.
Co więcej? Wszystkie osoby w wieku 60 plus, które cenią sobie relacje z drugim człowiekiem i szukają sposobu na aktywne spędzenie czasu zapraszamy serdecznie do Klubu Senior+ Magdalenka. Placówka oferuje bezpłatne zajęcia. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrczu.