Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

II Międzyszkolny Przegląd Wokalny „Kolędy i pastorałki” za nami

Dziś (20.01.2023 r.) w godzinach porannych, odbyło się niezwykłe wydarzenie muzyczne, którego gospodarzem był Zespół Szkół w Borównie.

Wydarzenie to zaangażowało wielu reprezentantów gminnych szkół i można śmiało je nazwać świątecznym koncertem młodego pokolenia. Przejęte dzieci prezentowały repertuar pieśni, które są związane z okresem Bożego Narodzenia. Wykonawcy włożyli całe swoje serce w przygotowanie występów i stworzyli niezwykłą atmosferę, która porwała wszystkich obecnych do wspólnego śpiewania. Realizacja przeglądu była możliwa dzięki dofinansowaniu z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Dziękujemy wszystkim dzieciom, organizatorom, nauczycielom, a w szczególności Panu Łukaszowi Bucholc za przygotowanie tak sympatycznego wydarzenia.