Zakończyły sie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 sierpnia 2019

Dobrcz 3-4 08. Zawodnicy naszego klubu Zryw Dobrcz zaprezentowali najwyższą formę wprowadząjac klub na lll miejsce.

Zdobyli 86 punktow w współzawodnictwie dzieci i mlodzieży. Jest to najlepszy wynik w dziejach Zrywu, łącznie w roku 2019 klub zdobył 97 punktow. Na podium staneli miks w składzie Anna Tobolewska i Arkadiusz Smolinski pierwszy wicemistrzowie Polski. Trzecie miejsce brązowy medal dla zespołu męskiego w składzie Arkadiusz Smolinski Patryk Tikwinski i Wiktor Wojciechowski, zespół żeński zajął również wysokie szóste miejsce w składzie Anna Tobolewska, Marta Smolinska i Klaudia Szmudanowska. Pochwały się należą Klaudi Szmudanowskiej, Patrykowi Tikwinskiemu oraz Wiktorowi Wojciechowskiemu którzy po długiej przerwie strzelali na mistrzostwach. Indywidualnie na podium stanęła Anna Tobolewska zajmując trzecie miejsce. Wszyscy zawodnicy biorący udział zajmowali punktowane miejsca. Wojewodztwo Kujawsko-pomorskie zajęło lll miejsce, punkty dolożyli BKS Bydgoszcz 25 i 8 Łucznik Żołędowo. Organizacja imprezy była na bardzo wysokim poziomie. Trener Henryk Pater

Autor / Publikujący: Dariusz Karbowski