Zbiórka na leczenie i rehabilitację Angeliki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 sierpnia 2019

 Dnia 24 sierpnia 2019r. podczas dożynek gminnych na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego „Olszynki” w Gądeczu zbierać będziemy pieniążki na leczenie i rehabilitację Angeliki Saganowskiej.

21 września 2017r. z powodu zatoru płucnego, Angelika zaczęła walkę o życie. Lekarze opisywali jej stan zdrowia jako krytyczny, po czym, według nich, pokonała bieg milowy. Dzięki swojej sile i chęci życia jest dzisiaj z nami.

Angelika przebywa w domu, gdzie każdego dnia ciężko pracuje z wieloma specjalistami m.in. masażystą, psychologiem, rehabilitantami czy neurologopedą. Każdy dzień rehabilitacji oraz odpowiedniej stymulacji wykonywanej przez różnych specjalistów i terapeutów podnosi jej szanse na powrót do zdrowia. Dzięki tej żmudnej pracy Angelika reaguje na muzykę, głos czy dotyk. Ćwiczenia z neurologopedą dają duże postępy. Angelika jest w stanie jeść podawane doustnie posiłki tym samym buzia i język przygotowują się do mowy.

 Angelika była osobą radosną, towarzyską, pełną życia i energii. Dbała o innych, teraz my zadbajmy o nią.

Zatem nie bądźmy obojętni, wszyscy znajomi, bliscy, koledzy i koleżanki, zjednoczmy się i pomóżmy. Każda złotówka się liczy!

 Wszystkie zebrane pieniążki zostaną przekazane Fundacji „Złotowianka” ul. Widokowa 1, 77-400 Złotów na leczenie i rehabilitację Angeliki.

Osoby chętne mogą również  wpłacać pieniążki bezpośrednio na konto fundacji

Fundacja "Złotowianka" ul. Widokowa 1
77-400 Zł0tów, Nr Konta 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
Tytułem: Darowizna na rzecz Angeliki Saganowskiej S 202.

Inicjatorem zbiórki na rzecz Angeliki jest Sołtys Sołectwa Dobrcz Marzena Januszkiewicz. Gminny Ośrodek Kultury również włączył się w zbiórkę.

Pomagajmy. Dobro powraca :)

 

 

Źródło informacji GOK Dobrcz

Autor / Publikujący: Dariusz Karbowski

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie