OGŁOSZENIE w sprawie usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 października 2019

Gmina Dobrcz informuje, że w związku z możliwością uzyskania dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na zadanie z zakresu USUWANIA FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ przeprowadzona zostanie inwentaryzacja ilości odpadów znajdujących się na terenie gminy.

Na podstawie uzyskanych informacji zostanie przeprowadzona analiza czy gmina Dobrcz spełnia wymogi oraz kryteria narzucone przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

W związku z powyższym zwracamy się prośbą do zainteresowanych rolników z terenu gminy Dobrcz, którzy posiadają odpady typu: folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach oraz Big Bag, o wypełnienie załączonego formularza do dnia 30 października 2019 r. Formularz należy złożyć osobiście do Urzędu Gminy Dobrcz bądź wysłać pocztą na adres urzędu.

Szczegółowe informację można uzyskać osobiście w Urzędzie Gminy Dobrcz (pok. nr 4) bądź pod numerem telefonu: (52) 364-80-12

UWAGA! NINIEJSZY FORMULARZ JEST TYLKO INFORMACJĄ O POSIADANEJ ILOŚCI WYROBÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ZNAJDUJĄCEJ SIĘ NA TERENIE GMINY DOBRCZ.

Źródło informacji: Anna Radtke | Publikujący: Katarzyna Orlikowska-Maliszewska

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie folia

    folia