Łucznicy startowali w Warszawie

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 czerwca 2020

W dniach 26-28 czerwca zawodnicy ULKS "Zryw" Dobrcz brali udział w XXXVII Międzynarodowym Memoriale Ireny Szydłowskiej w Warszawie. Klub reprezentowali Gaja Durałek, Weronika Siwak, Ewelina Grzywińska, Dorota Miodowska, Marta Smolińska oraz Arkadiusz Smoliński.

W piątek strzelały juniorki młodsze: Gaja Durałek i Weronika Siwak, która pobiła swój rekord strzelając 514 pkt. Weronika przegrała w 1/8 6:4 z zawodniczką LKS "Łucznik" Żywiec, ostatecznie zajmując 9 miejsce. W juniorkach Dorota Miodowska w 1/16 pokonała zawodniczkę z "Morświn" Gdynia, następnie 1/8 przegrała z zwyciężczynią kwalifikacji 6:0, zajmując miejsce w drugiej ósemce. Ewelina Grzywińska w 1/16 pokonała zawodniczkę z Mazowsza Teresin 6:0, w 1/8 po wyrównanej walce uległa zawodniczce z "Czarnej Strzały" Bytom, również zajmując miejsce w drogiej ósemce.
Natomiast w kategorii senior Marta Smolińska przegrała z zawodniczką z LKS "Łucznik" Żywiec w 1/16.
Arkadiusz Smoliński po kwalifikacjach zajął miejsce 9. W 1/16 pokonał zawodnika z LKS "Łucznik" Żywiec 6:2, w 1/8 po bardzo wyrównanej walce pokonał Macieja Fałdzińskiego z Stella Kielce, i w niedzielę będzie walczył w finałach.
Klub wystawił również mikst w kategorii senior w składzie Marta Smolińska i Arkadiusz Smolisnski. Po kwalifikacjach mikst zajmował miejsce 6. W 1/4 spokal sie z LKS "Łucznik" Żywiec. Po wyrównanej walce przegrał w barażu wejście do strefy medalowej, zajmujac ostatecznie 5 miejsce.