Łucznicy strzelali na północy i na południu Polski. Mamy podwójny brąz!

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 lipca 2020

W ten weekend zawodnicy ZRYWU Dobrcz byli aż na dwóch zawodach! Młodzicy reprezentowali klub na II Międzynarodowych Zawodach Łuczniczych "Śladami Rybaka" w Policach oraz juniorzy, młodzieżowcy i seniorzy walczyli o medale na II Rundzie Pucharu Polski w Hadlach Szklarskich na Podkarpaciu. W Policach Weronika Siwak oraz Jakub Czapliński wywalczyli brązowy medal w kategoriach indywidualnych!

Natomiast na Pucharze Polski Arkadiusz Smoliński w wyrównanym pojedynku ćwierćfinałowym przegrał z obecnym rekordzistą Polski na 70m Ireneuszem Kapustą, tym samym plasując się na 5 miejscu! W kategorii zespołowej dobrska drużyna kobiet zajęła 6, a drużyna męska 5 miejsce.

Gratulujemy sukcesów wszystkim zawodnikom!

Autor zdjęć: ULKS ZRYW Dobrcz | Źródło informacji: Henryk Pater | Publikujący: Katarzyna Orlikowska-Maliszewska