Gmina Dobrcz

Elektroniczna faktura za wodę

8 czerwca 2017

Zakład Usług Komunalnych w Dobrczu w celu usprawnienia sposobu przekazywania stanu liczników wody zachęca do korzystanie z faktur wysyłanych w formie elektronicznej, tzw. E-FAKTURA.

E-Faktura jest propozycją skierowaną do wszystkich odbiorców wody na terenie gminy Dobrcz. Można z niej korzystać w każdym miejscu i o każdej porze - wystarczy mieć dostęp do internetu. Jest to prawnie uznana forma rozliczenia, a wysłanie faktury drogą elektroniczną w pliku PDF zastępuje przesłanie listem formy papierowej. Aby korzystać z E-Faktury niezbędne jest posiadanie adresu e-mail oraz bezpłatnego programu do przeglądania plików PDF - np. Adobe Acrobat Reader.  W celu otrzymywać faktury w wersji elektronicznej prosimy o przesłanie na adres zuk@dobrcz.pl informacji:

IMIĘ I NAZWISKO ODBIORCY

ADRES NIERUCHOMOŚCI

STAN LICZNIKA WODY

z dopiskiem:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na wystawianie i wysyłanie w formie elektronicznej (PDF – Portable Dokument Format) na podany adres e-mail, faktur za usługi zaopatrzenia w wodę i (lub) odprowadzania ścieków, świadczone przez Zakład Usług Komunalnych w Dobrczu”

 

Aby otrzymać e-fakture można także podać stan wodomierz wypełniając formularz na stronie www.zuk.dobrcz.pl w zakładce STAN WODOMIERZA lub pod nr telefonu: 52 381 89 24

Faktura elektroniczna to ekologia, komfort, nowoczesność i ekonomia.

Źródło informacji: ZUK Dobrcz R.G | Publikujący: Magdalena Borowicz

Galeria

  • Powiększ zdjęcie logo

    logo