Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Piłkarskie Przedszkole "SKRZATY"

W dniu 3 września na terenie naszej gminy wystartował nowy piłkarski projekt tzw. Piłkarskie Przedszkole "SKRZATY" przy Klubie Sportowym WISŁA Strzelce Górne. Zajęcia treningowe dla dzieci urodzonych w latach 2012-2013 odbywały się dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) godz. 17:00 na Orliku w Dobrczu.

Przez niecałe dwa miesiące odbyło się 15 treningów ogólnorozwojowych z piłką, przez ten czas na zajęciach pojawiło się 36 małych piłkarzy i piłkarek z terenu Gminy Dobrcz. Tak ogromne zainteresowanie zaskoczyło władze klubu, które chcąc zapewnić wysoką jakość treningów były zmuszone do zatrudnienia dodatkowego trenera. W chwili obecnej piłkarska grupa przedszkolaków liczy 24 regularnie trenujących piłkarzy. Z uwagi na coraz to gorsze warunki atmosferyczne, które mają w najbliższych dniach wystąpić  piłkarska drużyna "SKRZATÓW" od miesiąca listopada swoje treningi rozpocznie na halach (poniedziałki godz. 17:00 Borówno i środy godz. 18:00 Strzelce Górne. Jeśli pogoda pozwoli to w marcu wracamy na Orlika. Dzieci bardzo chętnie integrują się, uczestniczą w zajęciach z wielkim sercem i zaangażowaniem, biorą udział w zabawach i ćwiczeniach przygotowywanych przez trenerów.

Serdecznie zapraszamy na treningi wszystkie przedszkolaki urodzone w latach 2012-2013

Jednocześnie informujemy, że cały czas trwają nabory uzupełniające do grup Orlika (dzieci 2008/2009 oraz Żaka (dzieci 2010/2011) - Zapraszamy!!!

Trener koordynator: Mariusz Cichy tel. 668-149-417