Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Wudzynie

15.03.2019 Szkoła Podstawowa  w Wudzynie przy współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wudzynie przeprowadziła eliminacje  szkolne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczniowie pod „bacznym okiem” strażaków z OSP Wudzyn rozwiązywali wcześniej przygotowane testy.

W eliminacjach wzięło udział 31 uczestników. W grupie I (szkoła podstawowa, klasy I – VI) - 11, a w grupie II (szkoła podstawowa, klasy VII, VIII  i kl. III gimnazjum) -  20.  Najlepsi w grupie I okazali się: Natalia Pląskowska, Szymon Rech, Zofia Prusak, a w grupie II Weronika Krupa, Julia Bess, Bartłomiej Jaszkowski.  
Zwycięzcy wezmą udział w eliminacjach na szczeblu Gminy Dobrcz, które odbędą się w Szkole Podstawowej w Wudzynie w dniu 21.03.2019r..  Zwycięzcom zostały wręczone dyplomy. Każdy z uczestników eliminacji otrzymał słodycze.

Autor: Włodzimierz Zabłocki OSP Wudzyn