Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Wieczór wspomnień w Pałacu

Dnia 11 czerwca br. odbył się „Wieczór wspomnień w Pałacu”.  Jest to kolejny event kulturalny na rzecz lokalnej społeczności organizowany przez Szkołę Podstawową w Strzelcach Górnych. Dzięki inicjatywie Pani dyrektor Anny Radzimierskiej i wsparciu Rady Rodziców Szkoły w Strzelcach Górnych uczyniono ukłon w stronę najstarszych mieszkańców Strzelec Górnych i okolic.

Nasi  szanowni goście zostali zaproszeni na wieczorek do Pałacu. Nestorów przywitał piękny widok kwitnących róż na nowym klombie przed Pałacem, w środku w kawiarenkowej scenerii czekał słodki poczęstunek. Jak na imprezę kulturalną w Pałacu przystało, specjalnie dla naszych gości klasa V ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych wystawiła sztukę teatralną pt. „Jest taki kwiat” w reżyserii Pani Anny Usenko-Chrzan.  Dla naszych gości został też przygotowany pokaz slajdów „Strzelce wczoraj i dziś”. Moc emocji i ciepła atmosfera wnętrz pałacowych oraz przepiękne okoliczności przyrody pozwoliły na relaks i towarzyskie rozmowy. Atrakcji dopełniły podziękowania dla naszych ekspertów, którzy z racji wieku i doświadczenia służą nam swoją radą i pomocą. Szczególne wyróżnienia otrzymali Pan Sylwester Prus, który aktywnie wspierał Szkołę Podstawową w Strzelcach Górnych w realizacji projektu WERSAL i Pan Andrzej Łuszpiński, który wspiwiera technicznie zaplecze maszynowe spotkań dla pań „Kobieta w Pałacu”. Serdecznie dziękujemy naszym Nestorom, że są blisko nas i wspierają nas dobrą radą i przykładami działań prospołecznych.

Autor: Lidia Pastuszak