Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Wakacje z przyrodą i przygodą?

Niedługo rusza cykl wakacyjnych zajęć sensoryczno – plastycznych oraz przyrodniczych i edukacyjnych. Realizuje je Stowarzyszenie Wsparcia Aktywności i Przedsiębiorczości Kobiet „Jestem Aktywna” w ramach dotacji przekazanej przez Urząd Gminy w Dobrczu na organizację wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży mieszkających w Gminie Dobrcz w 2019r. z realizacją programów profilaktycznych.

Jest nam bardzo miło, że jesteśmy partnerem tych wydarzeń. Przedstawiamy Wam więc kalendarz planowanych wydarzeń dla małych odkrywców przyrody i wakacyjnych przygód. Zajęcia są w pełni bezpłatne, realizowane na terenie gminy Dobrcz oraz w bydgoskim Myślęcinku. Liczba miejsc pozostaje ograniczona, a grupa wiekowa uczestników wynosi od 8 do 12 lat.  Zapraszamy do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dobrczu pod numerem telefonu 52 364 10 21.