Protokoły suszowe do odbioru!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 października 2019

Zapraszamy producentów rolnych po osobisty odbiór protokołów suszowych. Wydawanie protokołów będzie się odbywało w Urzędzie Gminy w Dobrczu, pokój nr 8 na parterze, w godzinach pracy Urzędu.

Uwaga! Informacja nie dotyczy producentów, dla których był sporządzony tzw. protokół strat łączonych – podany zostanie osobny komunikat w sprawie możliwości odbierania dokumentów.

Posiadając protokół potwierdzony przez Wojewodę Kujawsko – Pomorskiego, producenci rolni mogą składać wnioski o udzielenie pomocy w związku ze szkodami w uprawach rolnych spowodowanymi wystąpieniem w 2019 r., suszy, huraganu, gradu, deszczu nawalnego, przymrozków wiosennych lub powodzi, powstałymi na powierzchni uprawy, które objęły co najmniej 30% danej uprawy.

Wnioski należy składać WE WŁASNYM ZAKRESIE w terminie Od 3.10.2019 r. do 31.10.2019 r. w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Bydgoszczy, ul. Kraszewskiego 1. Godziny otwarcia Biura od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30,  telefon 52/3609300.

Źródło informacji: Ewa Stanisławska | Publikujący: Katarzyna Orlikowska-Maliszewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie susza

    susza