Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

W Betlejemskiej stajence... - w Strzelcach Górnych...

6 grudnia w Uroczystość Objawienia Pańskiego, w dosyć ponure, ale wyjątkowe popołudnie, w kościele parafialnym w Strzelcach Górnych była niezwykle radosna i podniosła atmosfera, i  to za sprawą wspólnie  śpiewanych kolęd.

Spotkanie rozpoczął ksiądz proboszcz Maciej Andrzejewski, a prowadziła pani Anna Szupryt-Szopińska. Przed zgromadzonymi wielbicielami pastorałek i kolęd wystąpiły cztery zespoły muzyczne: zespół parafialny Anioły Pana z Włók pod przewodnictwem samej pani Ani Szupryt-Szopińskiej i trzy zespoły działające na terenie naszej parafii:  Schola dziecięca  prowadzona przez panią Kingę Buchholz, Zespół Uwielbienia pod kierownictwem pani Aleksandry Trelli i najmłodszy stażem Adeste Fideles z panem  Ryszardem  Finorem na czele.

Każdy z zespołów postarał się o ciekawy dobór utworów, co sprawiło, że w naszej świątyni rozbrzmiewały na przemian wesołe, radosne, skoczne, ale i kołysankowe dźwięki. Występującym dziękujemy za udział w tym spotkaniu i życzymy im dalszego owocnego rozwoju.

Autor: R. Śliwa