Koronowscy policjanci zapobiegli tragedii

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
3 lutego 2020

Zdarzenie miało miejsce w sobotę (25.01.2020 roku) około godziny 19:00 dyżurny koronowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o zaginięciu sześćdziesięciopięcioletniej mieszkanki Koronowa, której groziło wychłodzenie...

W takich wypadkach zawsze ważny jest czas, dlatego dyżurny natychmiast wysłał w rejon Koronowa patrole policji. Ze zgłoszenia rodziny nie wynikało gdzie może znajdować się kobieta, jednak koronowscy policjanci bazując na informacji od rodziny dokonali sprawdzeń miejsc w których może znajdować się kobieta.

W jednym z koronowskich parków w miejscu rzadko uczęszczanym i mało widocznym, osłoniętym krzewami odnaleziono po godzinie 20:00 siedzącą, wychłodzoną kobietę.

Jak się wkrótce okazało, policjanci dotarli tam  na czas, wyziębniętej kobiecie udzielono pomocy medycznej.

Po raz kolejny, dzięki szybkiej pomocy policjantów, nie doszło do tragedii.
Koronowscy   policjanci nadal apelują o przekazywanie informacji dotyczących osób potrzebujących pomocy. Pamiętajmy, że dzięki szybkiemu sygnałowi przekazanemu właściwym służbom można zapobiec tragedii i uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. Nie bądźmy obojętni - reagujmy!

Prognozy na nadchodzące dni przewidują niskie temperatury, dlatego jeśli zauważysz kogoś potrzebującego pomocy, nie wahaj się, zareaguj i zadzwoń na numer alarmowy 112.

Źródło informacji: asp. szt. Mariusz Choła Komisariat Policji Koronowo | Publikujący: Katarzyna Orlikowska-Maliszewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie