Centrum Nauki Kopernik w Borównie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 czerwca 2020

W poniedziałek 8 czerwca w Szkole Podstawowej w Borównie odbyły się zajęcia online prowadzone w ramach Programu „Nauka dla Ciebie”. Dodatkowe zajęcia edukacyjne skierowane zostały dla chętnych uczniów z klas I – VI. To kolejna forma kontaktu z uczniami pozwalająca na przekazywanie im naukowej pasji. W ten sposób umożliwia się dzieciom samodzielne odkrywanie nauki bez wychodzenia z domu. Zajęcia odbywały się przez Internet i prowadzone były na żywo przez edukatorów Centrum Nauki Kopernik.

http://www.kopernik.org.pl/dla-nauczycieli/naukobus/e-ndc

Zajęcia e-NDC, podobnie, jak inne części Programu (np. wyjazdy Naukobusu i Planetobusu), skierowane są do szkół podstawowych w małych miejscowościach na terenie całej Polski. Doświadczeni edukatorzy Centrum Nauki Kopernik inspirują uczniów do doświadczania, rozumienia świata i odpowiedzialnego działania na rzecz społeczności.

Wspólny Program Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą „Nauka dla Ciebie” finansowany jest w ramach dotacji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Źródło informacji: Dyrektor Jerzy Skarbiński | Publikujący: Katarzyna Orlikowska-Maliszewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie