Pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie w programie Czyste Powietrze

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 czerwca 2020

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli budynków mieszkalnych, uprawnionym do uzyskania dofinansowania w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, Urząd Gminy w Dobrczu udostępnił w swojej siedzibie stanowisko komputerowe do wypełniania wniosków o dofinansowanie. Wypełnianie wniosków odbywać się będzie w każdą środę po telefonicznym umówieniu w obecności pracownika Urzędu, który będzie udzielał wyjaśnień dotyczących wniosku i zasad dofinansowania.

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu wizyty z panią Agnieszką Gettka-Koszucką pod numerem telefonu: 52 364-10-17 w celu zapewnienia sprawnej obsługi interesanta.

Wniosek o dofinansowanie wypełnia Wnioskodawca na podstawie danych i informacji własnych. Za poprawność i rzetelność danych wprowadzonych do wniosku, w tym za zgodność danych ze stanem faktycznym, odpowiada wyłącznie Wnioskodawca.

Wnioski wypełniane są przy pomocy aplikacji pn. Portal Beneficjenta, dostępnej w Internecie pod adresem https://portal.wfosigw.torun.pl/strona-glowna-programu..

Źródło informacji: Agnieszka Gettka-Koszucka UG w Dobrczu | Publikujący: Katarzyna Orlikowska-Maliszewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie