Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Urząd w czasie pandemii - kilka zasad dla mieszkańców

Przypominamy, że Urząd Gminy w Dobrczu jest czynny dla interesantów, jednak prosimy  o zachowanie odpowiednich rygorów sanitarnych.

1. Otwarte jest tylko wejście od ulicy Długiej. Obowiązuje noszenie maseczki i dezynfekcja rąk.
2. Przy okienku Biura Podawczego może przebywać tylko 1 interesant, a dwaj kolejni w wyznaczonych ku temu miejscach (pozostali proszeni są oczekiwać przed wejściem).
3. Oczekujących interesantów prosimy o zachowanie „dystansu społecznego” i ustawianie się w kolejce przed frontem budynku Gminy.
4. W celu załatwienia sprawy pracownik merytoryczny podejdzie do okienka Biura Podawczego. Nie ma możliwości poruszania się po budynku Urzędu Gminy.
5. W miarę możliwości interesanci są proszeni o umówienie wizyty z urzędnikiem prowadzącym daną sprawę lub kierownikiem właściwej w sprawie komórki/referatu - telefonicznie lub e-mailowo (numery telefonów i adresy e-mail są także podane w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na www.gminadobrcz.pl). Zachęcamy do załatwiania spraw przez profil zaufany.

Dziękujemy za stosowanie powyższych zasad. Bądźmy rozważni, stosujmy się do obowiązujących przepisów, dbajmy o siebie i o innych!