Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Informacja Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Dobrczu

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej rozprzestrzeniania się wirusa SARS COV-2, działając w oparciu o zalecenia Prezesa Rady Ministrów i zgodnie z Rozporządzeniem  zmieniającym Rady Ministrów z dn. 02.11.2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w trosce o zdrowie interesantów prosimy o ograniczenie do minimum wizyt w Zakładzie Usług Komunalnych.

Stany wodomierzy w dalszym ciągu spisuje inkasentka, jednocześnie zachęcamy do podawania stanu wodomierza w następujący sposób:

-e-mail: zuk@dobrcz.pl

-telefonicznie, pod numerem tel. 523818992 wew. 1

Odbiorcy, którzy nie podadzą stanu licznika otrzymają fakturę na podstawie średniej z ostatnich 2 miesięcy, a wyrównanie nastąpi w kolejnym okresie obrachunkowym.

Przypominamy, że wnioski (np. o zawarcie umowy, o wydanie warunków technicznych) są dostępne do pobrania ze strony www.zuk.dobrcz.pl w zakładce dokumenty do pobrania  i złożyć można je wysyłając skan na e-mail : zuk@dobrcz.pl

Numer telefonu do kontaktu

523818992  wew. 1 dział rozliczeń

                      wew. 2 sekretariat

                      wew.3 dział techniczny wod-kan.