Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Nowa KIA Ceed dla dzielnicowych

Dzielnicowi Gminy Dobrcz (Komisariat Policji w Koronowie) wzbogacili się o nowy radiowóz. Dziś na drogi gminy wyjechała nowa oznakowana KIA Ceed. Funkcjonariusze będą mieli możliwość szybciej i bezpieczniej dotrzeć w różne miejsca swojego rejonu.

Auto zostało zakupione między innymi dzięki przychylności samorządów Gminy Dobrcz, Gminy Sicienko i Gminy Koronowo. Gmina Dobrcz na ten cel przeznaczyła 30 000 zł. Radiowóz stanowić będzie dla policjantów duże wzmocnienie sprzętowe i z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa. Samochód wyposażony jest w benzynowy silnik o pojemności 1,5 i mocy 140 KM.

Reprezentujący Komisariat Policji w Koronowie asp. Roman Musiał i asp. Janusz Wojtczak, podczas przekazania auta, złożyli podziękowania Wójtowi Gminy Dobrcz Andrzejowi Berdychowi za wsparcie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa i dofinansowanie przez samorząd wspólnej inicjatywy jaką był zakup radiowozu.