Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Konkurs Mały Omnibus w SP w Strzelcach Górnych

W SP w Strzelcach Górnych odbył się Szkolny Konkurs Mały Omnibus. Organizatorami Konkursu były panie Sabina Daroszewska i Joanna Lenkowska. W etapie I uczniowie odpowiadali na wylosowane pytania z dziedzin: edukacji polonistycznej, przyrodniczej, społecznej i matematycznej. Zdobywcy największej ilości punktów przeszli do II etapu. Na tym etapie poziom trudności wzrósł. Pytania wymagały większej wiedzy. Dopiero po drugim etapie zostało po trzech finalistów, którzy walczyli o zwycięstwo. W każdej klasie mógł zostać tylko jeden zwycięzca. Uczeń z największą ilością punktów został finalistą i otrzymał tytuł „Omnibusa klasy I, II lub III”.

Tegorocznymi Omnibusami zostali: Omnibusem klasy I - Nikola Pusowska, Omnibusem klasy III Lena Retecka. Finalistami zostali: Nina Królikowska, Mikołaj Kozak Ola Skopowska , Piotr Kutkowski.

Autor: J. Lenkowska