Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Mistrzowie w drodze

Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przygotowało kolejną edycję programu profilaktycznego pn. „Mistrzowie w drodze”. Program skierowany jest do młodych kierowców, chcących wziąć udział w szkoleniach z doskonalenia techniki jazdy, które będą prowadzone przez Ośrodki Szkolenia Kierowców.

Zgodnie z założeniami organizatora celem programu jest wspieranie młodych kierowców, by od początku wkroczenia na drogę mieli dużą świadomość odpowiedzialności jaka na nich spoczywa oraz rozszerzenie umiejętności prowadzenia pojazdu. Stąd głównym filarem kampanii "Mistrzowie w drodze” są praktyczne szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.

Aby wziąć udział w programie wystarczy, że osoby zainteresowane, będące w takcie kursu na prawo jazdy lub które posiadają uprawnienia do kierowania pojazdami nie dłużej niż dwa lata, zalogują się na stronie stowarzyszenia po linkiem programu:

http://www.brd.org.pl/mistrzowiewdrodzekursant

i następnie wezmą udział w teście on-line, który będzie dostępny w miesiącu sierpniu 2021 r.

Patronat nad programem objęli Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Komendant Główny Policji, Główny Inspektorat Transportu Drogowego oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz- Przemysłowy Instytut Motoryzacji.

Autor: Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy