Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Mamy już podpisaną umową na Strzelce

Dzisiaj tj. 15 lipca Wójta Gminy Andrzej Berdych wziął udział w uroczystym podpisaniu umów w ramach programu "Kształtowanie przestrzeni publicznej" w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Podpisana umowa oznacza, iż przystępujemy do ogłoszenia przetargu wyłonienia wykonawcy i realizacji zadania.

Przypomnijmy w ramach zadania dofinansowanego przez Marszałka Województwa kwotą 221 530 zł. powstanie Strefa Aktywności i Wypoczynku w Strzelcach Górnych.  A w niej gustowne ażurowe ławki z USB , leżaki, miejsce na ognisko, część rekreacyjno-wypoczynkowa wraz z stołami piknikowymi oraz siłownia z urządzeniami takimi jak: zestaw wielofunkcyjny workout, orbitrek, masażer pleców, twister oraz koła tai chai. Do tego łąka kwiatowa wraz z domkami dla owadów, biblioteczka,  pergola porośnięte bluszczem, energooszczędne oświetlenie, stojaki na rowery. Wartość całego zadania to kwota 348 211,70 zł. Realizacja przedsięwzięcia do końca 2021 roku.

 

Autor: fot. Urząd Marszałkowski w Toruniu