Środowiskowy Dom Samopomocy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

  Środowiskowy Dom Samopomocy
  w Gądeczu.
  Gądecz 33

  86-022 Dobrcz

  tel. +48 52 55 11 568
  kom. +48 784 952 640

  e-mail: sdsgadecz@dobrcz.pl

Artykuły

Przejdź do - Wirtualny spacer po terenie Środowiskowego Domu Samopomocy
8 października 2020

Wirtualny spacer po terenie Środowiskowego Domu Samopomocy

W związku z dużym zainteresowaniem naszą makietą, zapraszamy na wirtualny spacer po terenie Środowiskowego Domu Samopomocy. Staraliśmy się uchwycić każdy szczegół naszego ośrodka, co można zobaczyć na załączonym filmie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

Przejdź do - Uczestnicy zajęć w ŚDS znów zaskoczyli - zbudowali makietę przedstawiająca budynek, w którym mieści się między innymi ŚDS
6 października 2020

Uczestnicy zajęć w ŚDS znów zaskoczyli - zbudowali makietę przedstawiająca budynek, w którym mieści się między innymi ŚDS

Makietę wykonali uczestnicy pracowni stolarsko-ogrodniczej pod opieką terapeuty. Podczas prac zadbano o każdy szczegół. Wykonano wiele drobnych elementów z ogromną precyzją, zamontowano również oświetlenie, którym zajął się jeden z podopiecznych uzdolniony w zakresie elektroniki. Do wykonania poszczególnych elementów wykorzystano takie materiały jak: kleje, farby, płyty, papier, jak również odpady: zużyte długopisy, skórki chleba, druciki, wióry, odpady z drewna. Prace nad makietą trwały ponad pół roku. Efekty zachwycają!

Czytaj więcej o: Uczestnicy zajęć w ŚDS znów zaskoczyli - zbudowali makietę przedstawiająca budynek, w którym mieści się między innymi ŚDS
28 lipca 2020

Dofinansowanie do zakupu autobusu

Gmina Dobrcz otrzymała odpowiedź w sprawie złożonego wystąpienia w ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami III" obszar D.

Decyzją Pełnomocników Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznane zostały środki finansowe na dofinansowanie projektu pn. "Likwidacja barier transportowych - zakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Gądeczu" w kwocie 138.682,50 zł.

Przejdź do - Środowiskowy Dom Samopomocy w Gądeczu -  odwołane zajęcia
12 marca 2020

Środowiskowy Dom Samopomocy w Gądeczu - odwołane zajęcia

Uwaga !!!

Zgodnie z zaleceniem Wojewody Kujawsko - Pomorskiego w Środowiskowym Domu Samopomocy w Gądeczu zostają zawieszone zajęcia od dnia 13 marca do dnia 25 marca 2020 roku.

Przejdź do - „Próba generalna” w Środowiskowym Domu Samopomocy
6 marca 2020

„Próba generalna” w Środowiskowym Domu Samopomocy

26 lutego 2020 w progi Środowiskowego Domu Samopomocy w Gądeczu  zawitał krakowski teatr. Aktorzy zaprezentowali przedstawienie pt. „Próba generalna”. W spektaklu ukazano relacje damsko-męskie. Z humorystycznym akcentem pokazano przyjacielskie kłótnie.

 

Czytaj więcej o: „Próba generalna” w Środowiskowym Domu Samopomocy