Gmina Dobrcz

Gminny Ośrodek Kultury

  Samorządowa Instytucja Kultury

  Gminny Ośrodek Kultury w Dobrczu

  86-022 Dobrcz, ul Długa 52

  tel. 52/ 364-80-36

  strona: http://gok.gminadobrcz.pl/

  e-mail: gok@dobrcz.pl,

 

Artykuły

Przejdź do - Niezapomniany smak babcinych lodów
22 marca 2019

Niezapomniany smak babcinych lodów

Co poniedziałek sala GOK-u zamienia się w kuchnię, w której eksperymentują mali adepci sztuki kulinarnej.

Czytaj więcej o: Niezapomniany smak babcinych lodów
Przejdź do - Konkurs na ozdobę wielkanocną
15 marca 2019

Konkurs na ozdobę wielkanocną

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Jeśli masz zdolności manualne, lubisz wykonywać prace plastyczne lub po prostu chcesz stworzyć niepowtarzalną dekorację świąteczną włącz swoją wyobraźnię, stwórz oryginalny projekt i zgłoś go do konkursu. Na gotowe prace organizatorzy czekają do 10 kwietnia.

Czytaj więcej o: Konkurs na ozdobę wielkanocną
Przejdź do - Rozliczenie Sztabu 27. Finału WOŚP
12 marca 2019

Rozliczenie Sztabu 27. Finału WOŚP

Miło nam poinformować, że do sztabu w Dobrczu dotarł dokument potwierdzający rozliczenie Sztabu 27. Finału WOŚP. Dzięki Wam Wszystkim - osobom o gorących sercach, nasz sztab uzbierał ogromną kwotę i po przeliczeniu waluty obcej przekroczyliśmy próg 20 000,00 zł. Dokładnie nasz sztab uzbierał kwotę w wysokości 23 263,50 zł. Chcielibyśmy podziękować wszystkim i każdemu z osobna. Bez Was nie udałoby nam się tego osiągnąć. Wraz dokumentem rozliczenia, nasz sztab został rozwiązany.

Przejdź do - "CIAO, CIAO  BAMBINA" Włoski koncert w GOK-u z okazji Dnia Kobiet
25 lutego 2019

"CIAO, CIAO BAMBINA" Włoski koncert w GOK-u z okazji Dnia Kobiet

Spektakl muzyczny “Ciao Ciao Bambina” to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy. Gwiazdą wieczoru będzie Nicola Palladini (z towarzyszeniem orkiestry kameralnej). Tło dla spektaklu stworzą widowiskowe videoprojekcje, wprowadzające nas w klimat i atmosferę. W ciągu 70 minut usłyszymy szlagiery: ''Tu vuo fa l'americano'', ''L'Italiano'', “Azzurro”, “Marina”, ''O sole mio'', ''Love in Portofino'', ''Volare'', “Mamma”, “Guarda che luna”, “Guaglione”, “Kriminal Tango” czy ''Nie płacz kiedy odjadę'' i wiele innych.

Przejdź do - Bal karnawałowy w GOK-u
18 lutego 2019

Bal karnawałowy w GOK-u

Od Trzech Króli po ostatki, wszędzie bale i prywatki. A najbliższy bal już w środę - 20 lutego, w Gminnym Ośrodku Kultury. Jak przystało na dobrą zabawę karnawałową, będzie głośno, kolorowo, modnie i odlotowo. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na godzinę 16.00.