Gmina Dobrcz

Gminny Ośrodek Kultury

  Samorządowa Instytucja Kultury

  Gminny Ośrodek Kultury w Dobrczu

  86-022 Dobrcz, ul Długa 52

  tel. 52/ 364-80-36

  strona: http://gok.gminadobrcz.pl/

  e-mail: gok@dobrcz.pl,

 

Artykuły

Przejdź do - Pomaganie jest proste
14 stycznia 2019

Pomaganie jest proste

Gmina Dobrcz kolejny raz zagrała wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Od rana 13 stycznia na naszych ulicach pojawili się wolontariusze, którzy mimo niesprzyjającej pogody ofiarnie zbierali środki.

Czytaj więcej o: Pomaganie jest proste
Przejdź do - Pomaganie jest dziecinnie proste. Ty też możesz pomóc! 27 Finał WOŚP już 13 stycznia.
9 stycznia 2019

Pomaganie jest dziecinnie proste. Ty też możesz pomóc! 27 Finał WOŚP już 13 stycznia.

Jak co roku na początku stycznia Gmina Dobrcz włącza się we wspólne granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Szef Sztabu WOŚP w Dobrczu Wiesław Raczkowski zaprasza w najbliższą niedzielę - 13 stycznia br. do hali sportowej mieszczącej się przy Szkole Podstawowej w Dobrczu, aby wspólnie świętować 27 FINAŁ WOŚP. Ponadto na ulice gminy wyruszy 48 wolontariuszy z serduszkami oraz puszkami.

Wójt Gminy Dobrcz zapewnia, że podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zabraknie pysznej strażackiej grochówki oraz ,,światełka do nieba” o godzinie 19.30 (pokaz pirotechniczny). Liczymy na Państwa udział!

Przejdź do - Jak bal - to bal!
7 stycznia 2019

Jak bal - to bal!

Porywające, noworoczne widowisko muzyczne zespołu Artes Ensemble z najsłynniejszymi muzycznymi toastami świata, zachwyciło różnorodnością scenicznej akcji,​ feerią barwnych kostiumów​, roztańczonych solistów, którym towarzyszyło trio fortepianowe o prawdziwie symfonicznym brzmieniu. Publiczność, która tłumnie zawitała wczoraj (tj.6 stycznia br.) do Gminnego Ośrodka Kultury wyszła pełna wrażeń artystycznych.

Czytaj więcej o: Jak bal - to bal!
Przejdź do - Ferie zimowe z GOK – oferta zajęć
3 stycznia 2019

Ferie zimowe z GOK – oferta zajęć

Obok stałej oferty warsztatów i kół, które odbywać się będą według dotychczasowego harmonogramu,  GOK proponuje na zimowy wypoczynek ofertę specjalną.

Czytaj więcej o: Ferie zimowe z GOK – oferta zajęć
Przejdź do - Koncert Noworoczny w Gminnym Ośrodku Kultury
28 grudnia 2018

Koncert Noworoczny w Gminnym Ośrodku Kultury

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny inaugurujący działalność placówki kulturalnej w 2019 roku. Na scenie wystąpi zespół Artes Ensemble. Grupę tworzą śpiewacy operowi i instrumentaliści, absolwenci Akademii Muzycznych w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Freiburgu i Zurychu, soliści oper i filharmonii. Zabrzmią najsłynniejsze muzyczne toasty świata.