Gmina Dobrcz

ZSAE Karolewo

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych
im. Bronisława Zamojdzina
Karolewo 8

86-022 Dobrcz

tel. 52 381 92 76, 52 381 92 84, 507 748 907
fax. 52 364 99 31
e-mail. zsae@wp.pl

Facebook ZS Karolewo

Artykuły

Przejdź do - Spotkanie wiceministra Zarudzkiego z uczniami ZSE w Karolewie
8 października 2018

Spotkanie wiceministra Zarudzkiego z uczniami ZSE w Karolewie

Dnia 05.10.2018 r. Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie zaszczycił swoją obecnością wiceminister rolnictwa Ryszard Zarudzki - podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, absolwent Technikum Rolniczego w Karolewie i mieszkaniec pobliskiego Wudzynka. Gośćmi uczestniczącymi w spotkaniu byli również: Starosta Bydgoski - Wojciech Porzych, Wójt gminy Dobrcz - Krzysztof Szala oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Zarządzania Oświatą - Maria Strąk. Uczestnikami spotkania byli uczniowie i ich rodzice, m.in Przewodniczący Rady Rodziców  Witold Stec, grono pedagogiczne oraz pozostali pracownicy szkoły.

Czytaj więcej o: Spotkanie wiceministra Zarudzkiego z uczniami ZSE w Karolewie
8 października 2018

Ziemia Bydgoska w Karolewie

Ostatni weekend w Karolewie był inny jak wszystkie. Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej przebywał na zgrupowaniu, korzystając z gościnności Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych, który użyczył swoich pomieszczeń. Powód? Zespół w tym roku obchodzi 60 lecie swego istnienia a także przygotowuje się do koncertu patriotycznego z okazji Setnej Rocznicy Niepodległości. Duża grupa tancerzy, chóru potrzebowała także dużej przestrzeni do swoich zajęć.

Czytaj więcej o: Ziemia Bydgoska w Karolewie
Przejdź do - Ciekawe kierunki w Karolewie
4 lipca 2018

Ciekawe kierunki w Karolewie

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie to szkoła z tradycjami. Jeżeli marzysz o ciekawym kierunku to zapraszamy serdecznie są jeszcze wolne miejsca w technikum "Architektura krajobrazu". Chętni proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły!

Czytaj więcej o: Ciekawe kierunki w Karolewie
Przejdź do - Inwestycje w zawodowców - realizacja projektu unijnego
14 czerwca 2018

Inwestycje w zawodowców - realizacja projektu unijnego

W Zespole Szkół Agro-Ekonomicznych trwają warsztaty wyjazdowe dla uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych. Młodzież brała udział w cyklu spotkaniach z dietetyki, obsługi kelnerskiej, a ostatnio z obsługi baristycznej i barmańskiej.

Czytaj więcej o: Inwestycje w zawodowców - realizacja projektu unijnego
Przejdź do - Kolejny sukces Karolewa
12 czerwca 2018

Kolejny sukces Karolewa

W obiektach Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbył się  w dniach 6-8  czerwca finał krajowy XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Czytaj więcej o: Kolejny sukces Karolewa