Gmina Dobrcz

ZSAE Karolewo

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych
im. Bronisława Zamojdzina
Karolewo 8

86-022 Dobrcz

tel. 52 381 92 76, 52 381 92 84, 507 748 907
fax. 52 364 99 31
e-mail. zsae@wp.pl

Facebook ZS Karolewo

Artykuły

Przejdź do - Spotkanie okolicznościowe z okazji 38. rocznicy strajków rolniczych i 7. rocznicy powstania szkolnej izby pamięci rolników indywidualnych
22 marca 2019

Spotkanie okolicznościowe z okazji 38. rocznicy strajków rolniczych i 7. rocznicy powstania szkolnej izby pamięci rolników indywidualnych

Dyrektor ZSAE w Karolewie serdecznie zaprasza na tradycyjne spotkanie okolicznościowe z okazji 38. rocznicy strajków rolniczych i 7. rocznicy powstania szkolnej izby pamięci rolników indywidualnych, które odbędzie się w Zespole Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie w środę, 27 marca 2019 r. o godz. 11.00.

Przejdź do - V Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Agro–Ekonomicznych w Karolewie
14 marca 2019

V Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Agro–Ekonomicznych w Karolewie

W 2019 roku mija 50 lat obecności Szkoły Rolniczej w Karolewie. Szkoła ta, istniejąca obecnie pod nazwą Zespół Szkół Agro–Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina, jest kontynuatorką bogatej tradycji szkolnictwa rolniczego w Bydgoszczy, początki której sięgają 1923 roku jako pierwszej państwowej średniej szkoły rolniczej na Pomorzu.

Czytaj więcej o: V Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Agro–Ekonomicznych w Karolewie
Przejdź do - Spotkanie wiceministra Zarudzkiego z uczniami ZSE w Karolewie
8 października 2018

Spotkanie wiceministra Zarudzkiego z uczniami ZSE w Karolewie

Dnia 05.10.2018 r. Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie zaszczycił swoją obecnością wiceminister rolnictwa Ryszard Zarudzki - podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, absolwent Technikum Rolniczego w Karolewie i mieszkaniec pobliskiego Wudzynka. Gośćmi uczestniczącymi w spotkaniu byli również: Starosta Bydgoski - Wojciech Porzych, Wójt gminy Dobrcz - Krzysztof Szala oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Zarządzania Oświatą - Maria Strąk. Uczestnikami spotkania byli uczniowie i ich rodzice, m.in Przewodniczący Rady Rodziców  Witold Stec, grono pedagogiczne oraz pozostali pracownicy szkoły.

Czytaj więcej o: Spotkanie wiceministra Zarudzkiego z uczniami ZSE w Karolewie
8 października 2018

Ziemia Bydgoska w Karolewie

Ostatni weekend w Karolewie był inny jak wszystkie. Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej przebywał na zgrupowaniu, korzystając z gościnności Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych, który użyczył swoich pomieszczeń. Powód? Zespół w tym roku obchodzi 60 lecie swego istnienia a także przygotowuje się do koncertu patriotycznego z okazji Setnej Rocznicy Niepodległości. Duża grupa tancerzy, chóru potrzebowała także dużej przestrzeni do swoich zajęć.

Czytaj więcej o: Ziemia Bydgoska w Karolewie
Przejdź do - Ciekawe kierunki w Karolewie
4 lipca 2018

Ciekawe kierunki w Karolewie

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie to szkoła z tradycjami. Jeżeli marzysz o ciekawym kierunku to zapraszamy serdecznie są jeszcze wolne miejsca w technikum "Architektura krajobrazu". Chętni proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły!

Czytaj więcej o: Ciekawe kierunki w Karolewie