Gmina Dobrcz

SP Dobrcz

Szkoła Podstawowa w DOBRCZU

IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO

UL. DŁUGA 33

86-022 DOBRCZ

tel./ fax. - 52-3818926

www -http://www.spdobrcz.pl/

e-mail -  spdobrcz@dobrcz.pl

 

Artykuły

Przejdź do - Wygrana uczniów SP w Dobrczu w etapie parkowym ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
13 stycznia 2020

Wygrana uczniów SP w Dobrczu w etapie parkowym ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

9.01.2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu odbył się III etap (parkowy) ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Z terenu Zespołu Parków Krajobrazowych nad Dolną Wisłą zgłosiło się siedem drużyn czteroosobowych. Szkołę Podstawową w Dobrczu reprezentowali: Michalina Jaworska, Wanda Sowa, Zosia Wojna i Jakub Jendruszewski.

Czytaj więcej o: Wygrana uczniów SP w Dobrczu w etapie parkowym ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
Przejdź do - Przy wigilijnym stole z moją klasą...
23 grudnia 2019

Przy wigilijnym stole z moją klasą...

Święta to magiczny czas i może dlatego czekamy na nie cały rok z niecierpliwością, a gdy już przyjdą, staramy się, by ten okres był najpiękniejszy.

 

Czytaj więcej o: Przy wigilijnym stole z moją klasą...
Przejdź do - ŚWIĄTECZNE POPOŁUDNIE Z NAJBLIŻSZYMI
23 grudnia 2019

ŚWIĄTECZNE POPOŁUDNIE Z NAJBLIŻSZYMI

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalny urok. Dla wielu z nas jest to czas radości i serdecznych spotkań w gronie najbliższych.

 

Czytaj więcej o: ŚWIĄTECZNE POPOŁUDNIE Z NAJBLIŻSZYMI
Przejdź do -  SP Dobrcz z brązowym medalem
16 grudnia 2019

SP Dobrcz z brązowym medalem

Podczas Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w mini piłce ręcznej chłopców reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu wywalczyli brązowe medale. W turnieju w Łochowie nasi zawodnicy oprócz gospodarzy za przeciwników mieli: SP Dąbrowa Chełmińska, SP Niemcz, SP Brzoza Bydgoska.

Czytaj więcej o: SP Dobrcz z brązowym medalem
Przejdź do - Adwentowe oczekiwanie…
9 grudnia 2019

Adwentowe oczekiwanie…

W Szkole Podstawowej w Dobrczu rozpoczęło się odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. W sali polonistycznej pojawił się KALENDARZ ADWENTOWY i to w dwóch wersjach: dla klasy IV oraz klas VII. Dlaczego dwa?  A dlatego, że zawiera zadania, o różnym stopniu trudności. Wszyscy uczniowie założyli Adwentowe dzienniczki i skrupulatnie notują wykonywane zadania.

Czytaj więcej o: Adwentowe oczekiwanie…