Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

SP Kotomierz

Zespół Szkół w Kotomierzu

    Szkoła Podstawowa w Kotomierzu
    ul. Koronowska 2
    86-022 Dobrcz

    tel. 052 3819213

    e-mail: e-mail:
    spkotomierz@dobrcz.pl  
    strona www:
    https://zskotomierz.edupage.org/

 

 

Artykuły

  • Pojemnik na papier

    Ostatnio podczas zajęć  uczniowie  z klasy 1B w Szkole Podstawowej w Kotomierzu kształtowali zachowania proekologiczne. Nauczyli się  segregować śmieci oraz poznali korzyści wynikające z recyklingu. Podsumowaniem zdobytej wiedzy było wykonanie pojemników na odpady papierowe. Samodzielnie wykonane pojemniki, dzieci postanowiły ustawić w swoich pokojach.

    Czytaj Więcej o: Pojemnik na papier
  • "W DNIU ŚWIĘTEGO WALENTEGO MIŁE SŁOWO DLA KAŻDEGO!"

    Z okazji zbliżających się Walentynek, uczniowie klasy 2b SP w Kotomierzu wraz z Panią Anią przygotowali karton  miłych słów, którymi obdarowywali w szkole rówieśników oraz pracowników szkoły - by sprawić radość drugiej osobie. Oczywiście pragniemy, by nie tylko w wybrane dni, a zwyczajnie - na co dzień, każdy z nas pamiętał o życzliwości wobec drugiego człowieka. Życzymy wszystkim,  by jak najwięcej życzliwych ludzi spotykać na swojej drodze . W tym dniu towarzyszył nam czerwony element stroju. Mamy nadzieję, że tym małym gestem udało nam się wywołać - zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną radość WSZYSTKICH obdarowanych.

    Czytaj Więcej o: "W DNIU ŚWIĘTEGO WALENTEGO MIŁE SŁOWO DLA KAŻDEGO!"