Gmina Dobrcz

Ostrzeżenie meteorologiczne

Artykuły

Przejdź do - Uwaga burze!
7 czerwca 2019

Uwaga burze!

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega od godz. 14:00 do 22:00 prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Możliwy grad.

Przejdź do - Odwołanie stanu pogotowia przeciwpowodziowego
3 czerwca 2019

Odwołanie stanu pogotowia przeciwpowodziowego

Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, iż poziom wody na Wodowskazie w Fordonie nie przekracza już stanu ostrzegawczego, tj. 530 cm, w związku z czym Prezydent Miasta Bydgoszczy z dniem 3 czerwca br. od godziny 8:00 odwołal stan pogotowia przeciwpowodziowego.

Przejdź do - Wysoki stan wody na Wiśle
31 maja 2019

Wysoki stan wody na Wiśle

Poziom wody na Wiśle jest bardzo wysoki, istnieje prawdopodobieństwo podtopień. Gmina i zarządca drogi monitorują sytuację. W przypadku zalania będziemy informować państwa o objazdach.

Przejdź do - Fala powodziowa coraz bliżej. Urząd ostrzega mieszkańców!
28 maja 2019

Fala powodziowa coraz bliżej. Urząd ostrzega mieszkańców!

Wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz ogłosił, że z dniem 29 maja 2019 roku od godziny 00:00 zostanie wprowadzony stan pogotowia przeciwpowodziowego dla terenów województwa (gmin) zlokalizowanych na terenach nadwiślańskich.

Czytaj więcej o: Fala powodziowa coraz bliżej. Urząd ostrzega mieszkańców!
Przejdź do - Uwaga przymrozki!
7 maja 2019

Uwaga przymrozki!

IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni prognozuje w dniu 8.05. w godz. 00:00 do 06:00 spadek temperatury do -1°C, a przy gruncie do -4°C. Ostrzeżenie dotyczy całego województwa kujawsko-pomorskiego.