Gmina Dobrcz

ULKS ZRYW Dobrcz

ULKS Zryw Dobrcz,
ul. Długa 33, przy Zespole Szkół w Dobrczu,
Prezes: Henryk Pater
tel: 602361505
www: https://www.facebook.com/UlkszrywDobrcz

 

Artykuły

Przejdź do - Klub ULKS Zryw Dobrcz z medalami Mistrzostw Polski Seniorów 2020.
14 września 2020

Klub ULKS Zryw Dobrcz z medalami Mistrzostw Polski Seniorów 2020.

W miniony weekend (11-13.09.2020) w Legnicy zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Senirów w łucznictwie klasycznym. Udany występ zaliczyli zawodnicy miejscowego klubu ULKS Zryw Dobrcz w składzie: Dorota Miodowska, Marta Smolińska, Ewelina Grzywińska, Anna Tobolewska i Arkadiusz Smoliński, który może się pochwalić tytułem podwójnego Vicemistrza Polski.

Czytaj więcej o: Klub ULKS Zryw Dobrcz z medalami Mistrzostw Polski Seniorów 2020.
Przejdź do - Złoto i dwa srebra dla Zrywu Dobrcz!
7 września 2020

Złoto i dwa srebra dla Zrywu Dobrcz!

W dniach 4 - 6 września odbywały się w Zamościu Krajowe Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych. ULKS Zryw Dobrcz reprezentowało 7 osób. W kategorii młodzieżowej Anna Tobolewska, Arkadiusz Smoliński oraz Artur Mędrygał. W kategorii junior Dorota Miodowska, a w kategorii junior młodszy Weronika Siwak, Gaja Durałek oraz Jakub Czapliński.

Czytaj więcej o: Złoto i dwa srebra dla Zrywu Dobrcz!
1 września 2020

.

Przejdź do - Zawodnicy ULKS Zryw Dobrcz w reprezentacji województwa podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Zgierzu
24 sierpnia 2020

Zawodnicy ULKS Zryw Dobrcz w reprezentacji województwa podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Zgierzu

Zawody odbyły się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Nasze województwo reprezentowało czterech zawodników - z ULKS Zryw Dobrcz: Weronika Siwak, Gaja Durałek i Jakub Czapliński oraz z ŁKS Łucznik Żołędowo: Oskar Bujak.

Czytaj więcej o: Zawodnicy ULKS Zryw Dobrcz w reprezentacji województwa podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Zgierzu