Gmina Dobrcz

Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa

Artykuły

Przejdź do - Wudzyn. Siłownia plenerowa już gotowa.
17 sierpnia 2020

Wudzyn. Siłownia plenerowa już gotowa.

W Wudzynie zakończyła się budowa siłowni zewnętrznej. Inwestycja została zlokalizowana przy szkole podstawowej i jest przeznaczona dla wszystkich, od dzieci i młodzież po seniorów. Wśród urządzeń znajdziemy: biegacza, jeźdźca, orbitrek, rowerek z młynkiem, steper i masażer. 

Czytaj więcej o: Wudzyn. Siłownia plenerowa już gotowa.
Przejdź do - Ruszyła budowa siłowni plenerowej w Wudzynie
11 sierpnia 2020

Ruszyła budowa siłowni plenerowej w Wudzynie

Na placu pod siłownię są już wylane fundamenty, na których w następnej kolejności będą montowane przyrządy do ćwiczeń. Jeśli pogoda pozwoli, to już na dniach mieszkańcy Wudzyna będą się mogli cieszyć nowym miejscem do aktywnego spędzania czasu.

Przejdź do - Umowa na siłownię podpisana
17 lipca 2020

Umowa na siłownię podpisana

Dziś (17 lipca) w Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce Wójt Andrzej Berdych podpisał umowę na dofinansowanie w kwocie 15 tysięcy złotych projektu polegającego na dostawie i montażu elementów siłowni zewnętrznej przy Szkole Podstawowej w Wudzynie.

Przejdź do - Gmina pozyskała pieniądze na siłownię zewnętrzną w Wudzynie
6 lipca 2020

Gmina pozyskała pieniądze na siłownię zewnętrzną w Wudzynie

Samorząd województwa przeznaczył łącznie dwa miliony złotych na budowę boisk, siłowni zewnętrznych i innych ogólnodostępnych obiektów sportowo-rekreacyjnych w trzeciej już edycji marszałkowskiego programu "Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa". Gmina Dobrcz wzięła udział w programie, w ramach którego powstanie nowe miejsce umożliwiające spędzanie wolnego czasu na powietrzu - siłownia zewnętrzna przy szkole w Wudzynie.

Czytaj więcej o: Gmina pozyskała pieniądze na siłownię zewnętrzną w Wudzynie