Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Przebudowa drogi gminnej w Suponinie

Artykuły

 • Odbiór zmodernizowanej drogi w Suponinie

  Dziś 11 października odbył się odbiór techniczny drogi gminnej w Suponinie. W spotkaniu obok Wójta Gminy Dobrcz Andrzeja Berdycha oraz przedstawicieli firmy wykonawczej Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o., obecni byli  także Radni Rady Gminy Dobrcz: Antoni Bigaj, Jan Nieznalski, Marek Suszek oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej Suponina. Na wykonanie tej inwestycji gmina Dobrcz pozyskała dofinansowanie w kwocie 79.520,00 zł od Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Całość tego przedsięwzięcia to wydatek 361.421,55 zł, natomiast różnica została pokryta z budżetu gminy Dobrcz.

  Czytaj Więcej o: Odbiór zmodernizowanej drogi w Suponinie
 • Wystartowały prace na drodze w Suponinie

  Właśnie rozpoczęła się realizacja zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej w Suponinie”.

  Gmina Dobrcz pozyskała od Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego dofinansowanie  z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolnej zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w roku 2021. Na inwestycję pozyskano 79 520,00 zł. Całkowita wartość budowy wyniesie 361.421,55 zł brutto. Zakończenie prac we wrześniu br.

  Czytaj Więcej o: Wystartowały prace na drodze w Suponinie
 • Czek na drogę odebrany

  Podczas X Kujawsko – Pomorskiego Forum Samorządowego wręczono czeki na dofinansowania modernizacji dojazdów do gruntów rolnych. Wśród beneficjentów, jak wspominaliśmy znalazła się Gmina Dobrcz. Dotacja w kwocie 79 520,00 zł zostanie przeznaczona na modernizację drogi gminnej w Suponinie.

  Czytaj Więcej o: Czek na drogę odebrany
 • Kolejna dobra wiadomość dla mieszkańców Suponina

  Gmina Dobrcz pozyskała od Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego dofinansowanie zadania z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w roku 2021. Na inwestycję pn. „Przebudowa drogi gminnej w Suponinie, gm. Dobrcz” pozyskano  79 500,00 zł. Całkowita wartość budowy wyniesie 235 320,52 zł.

  Czytaj Więcej o: Kolejna dobra wiadomość dla mieszkańców Suponina